TJ Sokol Malá Hraštice, oddíl kopané, okr. Příbram

Vysoká výhra dorostu v Dalekých Dušníkách.

29.09.2016 09:14

Na sv. Václava jsme si zajeli do Dalekých Dušník. Tak jednoznačný průběh zápasu, který začal v až 17,00, jsme nikdo nečekal. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a drtivým tlakem jsme si vytvořili řadu šancí s následnými góly. Poločas jsme s přehledem vyhráli 6 : 0, kdy Kuba Vostárek si dal hatrick. Druhá půle měla podobný průběh, soupeře jsme přehrávali jak v sehranosti, tak v osobních soubojích. I přes snahu soupeře, kdy změnil sestavu a přeskupil hráče, se mu pouze podařilo vstřelit v závěru alespoň čestnou branku. Druhý poločas, kdy se dohrávalo už za šera, jsme s přehledem vyhráli  5 : 1. Gólově nejúspěšnějším našim hráčem byl Michal Šiška s 5 brankami!

Sestava: Sysel - Dvořáček, Dvořák, Holec (K), Krátký, Novák, Patera, Pavlis, Reisser, Ruth, Šiška, Šolc,Vostárek J., Vostárek P., Yesuntur.

Branky: Šiška 5x, Vostárek J. 3x, Yesuntur, Ruth, Holec.